20 stycznia prezydent Katowic podpisał zarządzenie o przeprowadzeniu konsultacji społecznych z mieszkańcami Koszutki w sprawie wprowadzenia zakazu nocnej sprzedaży alkoholu na tym terenie. To kolejna z dzielnic, na której może zostać wprowadzona nocna prohibicja – zakaz sprzedaży alkoholu po godzinie 22.

Ankieta została już udostępniona na łamach strony Urzędu Miasta Katowice, który zaprasza wszystkich zainteresowanych do jej wypełnienia Trzeba się spieszyć, bo ankieta jest ważna do 19 lutego.

Aby wyrazić swoją opinię za pomocą kwestionariusza, kliknij Wypełnij kwestionariusz.

Uwaga dla osób chcących wypełnić ankietę za pomocą smartfona: Jeżeli formularz zapytania nie wyświetla się w całości na ekranie, proszę wybrać w ustawieniach przeglądarki, by telefon wyświetlił wersję strony na komputer.

Uwaga: Dodatkowa opcja wypełnienia ankiety

. Formularze papierowe są do pobrania w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia 11 ul. Grażyńskiego 47. W bibliotece znajduje się również oznaczona urna Należy przesłać wypełniony kwestionariusz. Ponadto zapraszamy mieszkańców na spotkanie terenowe w czwartek 16 lutego w Miejskim Domu Kultury „Koszutka” przy ul. Grażyńskiego 47. Więcej informacji na temat procesu konsultacji można znaleźć tutaj.