Trening personalny to jedna z najpopularniejszych usług z sektora premium. Jako taka usługa, powinna być wykonywana w najlepszych możliwych warunkach, które rzadko są możliwe do zapewnienia w sieciowych klubach fitness. Na przeciw wymagającym klientom wychodzi LIFT Strength & Conditioning – studio treningowe zlokalizowane w Katowicach, dzielnicy Dąbrówka Mała.

Miejsce stworzone przez profesjonalistę

Studio treningowe LIFT zostało stworzone przez Doriana Rochowskiego, doświadczonego trenera personalnego i instruktora, autora bloga Fitnessowy.NET. Ma on za sobą wieloletni staż pracy w klubach takich jak Fitness Academy 3 Stawy (obecnie Fabryka Formy) czy CityFit Chorzów.

Jako dzieło osoby znającej branżę „od środka” studio zostało wyposażone w sprzęt do treningu funkcjonalnego, siłowego oraz przygotowania motorycznego najlepszych światowych producentów, takich jak Eleiko, Rogue czy Life Fitness.

LIFT Katowice

Trening personalny na najwyższym poziomie

Prowadzący treningi personalne w studiu LIFT trenerzy to osoby z wieloletnim doświadczeniem w roli trenerów i instruktorów. Karol specjalizuje się w treningu kalisteniki oraz prozdrowotnym, ze szczególnym uwzględnieniem treningu osób starszych. Dorian z kolei to specjalista z dziedziny przygotowania motorycznego, treningu kettlebells oraz dwuboju.

Szczegółowa oferta klubu w zakresie treningu personalnego dostepna jest na stronie klubu LIFT.

Adres:
https://liftsc.pl