Międzynarodowy marketing? Zacznij w Bielsku

W ostatnich latach Bielsko-Biała przeżywa prawdziwy rozkwit gospodarczy – chętnie inwestują tu zarówno krajowi jak i zagraniczni inwestorzy. Powstają tutaj też firmy, które choć młode, prężnie działają na międzynarodowych rynkach.

Jedną z takich firm jest Refocus Media -agencja marketingu zintegrowanego działająca zarówno na krajowym rynku – obsługując polskich Klientów którzy chcą zwiększyć swoją widoczność zarówno w Internecie jak i w przestrzeni publicznej (kompleksowa obsługa agencji reklamowej), jak i zagranicznym.

Nie tylko agencja reklamowa

Jednym z niewątpliwie najciekawszych projektów zagranicznych realizowanych przez Refocus Media jest publikacja dwujęzycznego (w j. angielskim oraz arabskim) magazynu sportowego Perfect FIT oraz powiązanego z nim portalu Internetowego.  Magazyn obecnie dociera w formie papierowej do swoich czytelników w Kuwejcie oraz innych krajach Zatoki Perskiej. Sam portal z kolei chętnie odwiedzany jest przez czytelników zarówno z krajów arabskich, jak i anglojęzycznych (USA, Wielka Brytania).

Wsparcie dla firm w krajach arabskich

Unikalną w skali kraju ofertę Refocus Media przygotowało dla firm pragnących inwestować lub wprowadzać swoje produkty na rynki arabskie. Firma służy wsparciem marketingowym w świecie arabskim, wspomaga wiedzą dotyczącą kultury, norm obyczajowych oraz preferencji klienckich osób zamieszkujących ten region świata.

Dzięki oddziałowi firmy zlokalizowanemu w Kuwejcie Refocus stale może zapewnić zespół ludzi obsługujących realizacje dla swoich Klientów bezpośrednio w miejscu działania.

Kontakt i informacje

Strona internetowa agencji reklamowej Refocus Media: www.refocusmedia.com

Adres kontaktowy (oddział w Polsce)
Bielsko-Biała ul. Legionów 26/28
Telefon: +48 33 300 3509

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *