Film reklamowy w służbie developerów

Siewierz Jeziorna to nowoczesne osiedle, którego inwestorem jest firma ALTA S.A. z Warszawy. Na szczęście – lub nieszczęście inwestora, osiedle powstaje w Siewierzu, mieście będącym niegdyś siedzibą księstwa a obecnie należy do mało znaczących miejscowości. Jest to jednakże dobre miejsce do zamieszkania dla osób, które chcą względnie tanio zamieszkać w pobliżu Katowic, nie wydając jednak przy tym całego majątku. Jak jednak przekonać osoby związane ze stolicą śląska do zamieszkania w Siewierzu? Z pomocą przyszła agencja kreatywna AT-Vision z Tychów.

film reklamowy w siewierzu

Film reklamowy jako metoda promocji

Przed developerem stanęło trudne zadanie – jak nakłonić osoby planujące wybudować swój dom lub zakupić własne mieszkanie do zamieszkania w Siewierzu, który dla mieszkańców centralnej części śląska jest miejscem abstrakcyjnym? Z pomocą przyszły nowoczesne media – Internet i świetna strona projektu z wszystkimi potrzebnymi informacjami oraz film reklamowy pokazujący najlepsze cechy budowanego osiedla.

Film promocyjny nakręcony przez ekipę AT-Vision trwa niecałe 3 minuty i skupia się na ukazaniu pozytywnych cech osiedla: jego nowoczesnego projektu, przygotowanego przez czołowych europejskich architektów, doskonałej lokalizacji osiedla w miejscu o doskonałych walorach wypoczynkowych, a także pokazuje, że przyszli mieszkańcy będą mogli liczyć na wyjątkową, rodzinną atmosferę.

Grunt to dobre ujęcie

Ujęcia „z powietrza” wykorzystane w filmie reklamowym doskonale pokazują bezpośrednią okolicę osiedla, jego wielkość i rozplanowanie. Ujęto nowoczesność budownictwa, jak i tradycyjne materiały wykorzystywane w powstawaniu budynków. Istotnym elementem było także pokazanie bawiących się dzieci, obrazujące bezpieczeństwo i możliwości które będą czekały na małych mieszkańców osiedla.

Agencja Filmowa AT-Vision

Za produkcję filmu reklamowego odpowiadała agencja filmowa AT-Vision. W ofercie agencji znajdziemy m.in. realizację filmów promocyjnych i reklamowych, filmów korporacyjnych, teledysków oraz innych produkcji filmowych.

Strona internetowa: http://at-vision.pl

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *